YAZ STAJI
ISEAIA

YAZ STAJI

Girne American Universitesi Mühendislik Fakültesi
YAZ STAJI

ISEAIA

Girne American Universitesi Mühendislik Fakültesi
ISEAIA

Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

2017 Bahar Şenlikleri

Tarih: 03/05/2017

http://www.gau.edu.tr/images/uploads/yatay_yazi_spring_fest1.jpg" alt="" width="900" height="90" />


8 MAYIS 2017 / PAZARTESİ

















































   
13:00     Açılış Töreni / Uluslararası Öğrenciler Stand Açılışı  Yer: GAU Lympic
13:00 - 22:00 Telsim Freezone Kampüs Etkinlikleri Yer: GAU Lympic
13:00 – 17:00  Çin Kültür Tanıtımı Yer: GAU Lympic - Kulübler
15:00     “Pilates” GAU Stage School  Sandra Popovic Yer: GAU Lympic
15:30     “MAVRA ” DAÜ Konser Yer: Ana Sahne/GAU Lympic
16:30     “Melisa Karakurt” AKUSTİK KONSER Yer: Ana Sahne/GAU Lympic
17.30     Telsim ile Fulleme Arası Yer: Ana Sahne/GAU Lympic
19:00      İSMET EKİZ ORKESTRASI FEAT KOYUNBABA Yer: Ana Sahne/GAU Lympic
20:30     “DJ Cenk” Warm Up Yer: Ana Sahne/GAU Lympic
22:00     “BURAY” Açılış Konseri Yer: Ana Sahne/GAU Lympic

http://www.gau.edu.tr/images/uploads/yatay_yazi_spring_fest1.jpg" alt="" width="900" />


9  MAYIS 2017 / SALI





































































































   
10:00-22:00         Telsim Freezone Kampüs Etkinlikleri Yer: GAU Lympic
10:00 – 11:00      Tavla Turnuvası (1. Eleme) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
11:00 – 12:00      Tabu XS (inglizce – Türkçe) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
11.00 MIX DANCE  (GAU Stage School) Yulia Hermaniuk Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
12:00 – 12:30      Pişti Turnuvası Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
12:00 – 13:00      Kano Halat Çekme Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
12:00 – 13:00      En Hızlı Can Yeleği Giyme Yer: Piyale Paşa Eğitim Alanı / Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
13.00- 14:00        GAU BAND ile Kısa  Bir Mola Yer: Ana Sahne/GAU Lympic
14:00 – 15:00      LOL Turnuvası Yer:   Cep Sinema - Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
14:30 – 15:00      Puzzle Kule Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
14:30 – 15:00      Elma Yeme Yarışması(G.O) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
15.00- 17:00        “Zafer Algöz“ Söyleşisi Yer:Milenyum Senato Kongre Merkezi
15:00  - 15:30      Sessiz Sinema  (Interactive) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
15:30 – 16:00      Copy Paste(Interactive) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
16:00 – 16:30      Beşer Kare(Interactive)                                      Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
16:00    “Jazziez”(LAÜ) Konser                Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
16.30     Telsim ile Fulleme Arası Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
17:00     “Enteresound” Konser Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
17:30     “Aslı Bugay” Söyleşi Romantik İlişkiler ve İstismar Yer: Freedom Complex
19:00     “Cihan” KONSER   Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
19:00     GAU Güzellik Yarışması Yer: Spectrum Uluslararası Kongre Merkezi
20:30     DJ Kaanodabash Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
22:00     MENTOS İLE “MAYDAY” KONSERİ Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic

 


 


10  MAYIS 2017/ ÇARŞAMBA









































































































   
10:00 - 22:00 Telsim Freezone Kampüs Etkinlikleri Yer: GAU Lympic
10: 00   TRX - GAU Stage School Sandra Popovic Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
10:00 – 11:00      Tavla Turnuvası (2. Eleme) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
10:30 – 11:30      Metre ile Bardaklara Top Atma Yarışması Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
11:00 – 12:00      Tabu XS (inglizce – Türkçe) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
12:00 – 12:30      Pişti Turnuvası Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
12:00 – 13:00      Havlu ile Su taşıma Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
12:00 – 13:00      Yüzme Yarışı Yer: GAU Yüzme Alanı -Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
13:00 – 14:00      Tüf Tüf Müsabakas(G.O) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
13.00 - 14:00        GAU BAND ile Kısa  Bir Mola Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
14:00 – 15:00      LOL Turnuvası Yer: Cep Sinema Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
14:00 – 15:00      Uçurtma Festivali Yer:  GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
15.00     YOGA (GAU Stage School) Sibel Baydar Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
15:30 – 16:00      Bilyalı Yarışı(Interactive) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
16:00 – 16:30      Koca Ayak(Interactive) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
16:00    “DİVİSİON 6” Konser ODTÜ         Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
17.00     Telsim ile Fulleme Arası Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
17:30    “Back Ground” Konser Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
19:00     International Night Yer:  Spectrum Uluslararası Kongre Merkezi
18:00     “BEDİRHAN”KONSER Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
20:00     “UNISHOW”Akrobasi Gösterisi Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
19:00     “Smooth Project” KONSER Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
21:00     “GAU Band” Konser Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
22:00     “Gülen Gözler“ Açık Hava Sineması Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic

 


 


11  MAYIS 2017 / PERŞEMBE





























































































   
10:00 - 22:00 Telsim Freezone Kampüs Etkinlikleri Yer: GAU Lympic
10:00 – 11:00      Tavla Turnuvası (3. Eleme) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
11:00 – 12:00      Tabu XS (inglizce – Türkçe) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
12.00     “YOGA” GAU Stage School /Irmak Behzatoğlu Yer: Ana Sahne/GAU Lympic
12:00 – 12:30      Pişti Turnuvası Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
12:00 – 13:00      Halat Çekme Yarışı Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
12:00 – 13:00      Can Simidi İçine El İncesi Atma Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
13.00 - 14:00        GAU BAND ile Kısa  Bir Mola Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
13:00 – 13:30      Jenga XL Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
14:00 – 15:00      Eşli Sek Sek(G.O)  Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
14:00 – 15:00      LOL Turnuvası Yer: Cep Sinema Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
14:30 – 15:00      “Stolk” Söyleşi Yer: Milenyum Senato Kongre Merkezi
15:00 – 15:30      Manevra (Interactive) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
15:30 – 16:00      Harddisc (Interactive) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
16:00 – 16:30      Yürüyen Yo (Interactive) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
16:00     “ROCK 101”LAÜ Konser Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
17:00     “Tetra” Konser Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
18.00     Telsim ile Fulleme Arası Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
19:00     GAU Star Ses Yarışması Yer:  Spectrum Uluslararası Kongre Merkezi
20:00     80’ler 90’lar Dj Performans Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
22:00    “ İREM DERİCİ” Konser Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic

http://www.gau.edu.tr/images/uploads/yatay_yazi_spring_fest1.jpg" alt="" width="900" />


 


12 MAYIS 2017 / CUMA





























































































   
10:00-22:00 Telsim Freezone Kampüs Etkinlikleri Yer: GAU Lympic
10:00 – 11:00      Tavla Turnuvası (Final) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
11:00 – 12:00      Tabu XS (inglizce – Türkçe) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
12:00 – 12:30      Pişti Turnuvası Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
13.00 - 14:00        GAU BAND ile Kısa  Bir Mola Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
13:00 – 13:30      Jenga XL Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
14:00 – 15:00      LOL Turnuvası Yer: Cep Sinema - Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
14:00 – 15:00      Liselerarası Kısa Film Yarışması Ödül Yer: Spectrum Uluslararası Kongre Merkezi
15:00 – 16:00      Titanic(Interactive) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
16:00 – 16:30      Labirent (Interactive) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
16:30 – 17:00      Balance (Interactive) Yer: GAU Lympic – Kulüpler / Öğrenci Hiz.Drkt
12.00     “ZUMBA” (Stage School) Sandra Popovic Yer: Ana Sahne/GAU Lympic
16.00     TELSİM İLE FULLLEME ARASI Yer: Ana Sahne/GAU Lympic
17:30     “YASİR” KONSER Yer: Ana Sahne/GAU Lympic
18:30     “HASAN GÜNDÜZ” Latin Konser Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
19:00     “Yıl Sonu Konseri” Müzik Bölümü Yer:  Spectrum Uluslararası Kongre Merkezi
19:30     “DİLARA FERİT BAND” Konser Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
20:30     “Sergen’s” Dance Show Yer: Ana Sahne/GAU Lympic
20:30    “ WARM UP” DJ Performans Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
22:00    “OTILIA” Ana Konser  Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic
23:00    EXTEND “ CATWORK REMİX ENGİNEERS“ DJ Kapanış Partisi Yer: Ana Sahne/ GAU Lympic

http://www.gau.edu.tr/images/uploads/yatay_yazi_spring_fest1.jpg" alt="" width="900" />